I have $5 to feed myself and two kids. Kraft Mac n cheese is 2.00 a box, full of preservatives and artificial flavorings. Annie’s is $4. Why are we killing the poor?
I have $5 to feed myself and two kids. Kraft Mac n cheese is 2.00 a box, full of preservatives and artificial flavorings. Annie’s is $4. Why are we killing the poor?